TR | EN | AR

Tedaviler

JET CLEAR TEDAVISI

JET PEELİNG SİSTEMİ JET CLEAR

Güçlü hava kompresörü ile mikronize olmuş hava ve su damlacıklarının kinetik enerjisini hızlandırırarak cildin dışındaki ölü tabakanın soyulmasını sağlar. Güçlü fışkırtma akımı mikro kanalları açarak besin desteğinin transdermal iletimini kolaylaştırır.

Cilt Genclestirme, Mikro kan dolasimi guclendirir. Pgmentasyonu, akne izleri ve kirisikliklari azaltir. Cilt gorunusunde hizli iyilesme saglar. Ignesiz olarak cilde direk besin uygular. 

 

KARBON PEELING TEDAVISI

Karbon peeling lazerle uygulanan bir  tedavi yöntemidir. Cilt yenileyen ve leke tedavisinde kullanılan Q-switched Nd: YAG lazer, karbon solüsyonu ile birlikte kullanılmaktadır. Lazer uygulamadan önce, lazerin renk konusundaki etkinliğini arttırmak için cildin yüzeyine karbon solüsyonu sürülür. Ciltte 15-20 dk. bekletilen karbon gözenekler tarafından emilir. Böylece ciltte ve gözeneklerin içinde renk artışı gerçekleşmiş olur. Ciltte ve gözeneklerin içinde daha fazla renk maddesi girdiği için lazer işlemi daha fazla etkili olmaktadır.

 

MIKRODERMABRAZYON TEDAVISI

MİKRODERMABRAZYON

Mikrodermabrazyon yüksek basınçlı alüminyumoksit mikrokristallerinin cilde püskürtülerek cildin yüzeysel tabakalarının aşındırılması prensibine dayanan noninvaziv bir yöntemdir. Bu işlemde cilt yüzeyine temas eden mikrokristaller yumuşak bir soyma işlemi yapmakta, ölü hücreler ve deri artıkları cihazın vakum sistemi tarafından emilmektedir. Mikrodermbrazyon, cildin yenilenmesi için gerekli mekanizmaları uyararak, hücre bazında yenilenme ve kollajen üretiminde artışa neden olur. Bu uygulama, ciltteki düzensizlikleri azaltır. Cilde parlak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Tedavi amaçlı kullanımının yanı sıra sorunsuz ciltlerde yaşlanmayı önleyici bakım da yapmaktadır.