Strukturë Kompani

Stafi ynë i ekspertëve dhe informacion të detajuar në lidhje me secilin nga punonjësit tanë mund të arrijnë.

Lacivert Export

Arzu Estetik

Sallon bukurie

Sallon bukurie

Arzu estetik per shume vite ne industrin e bukurise me pervojen e fituar dhe stafi te eksperteve ka filluar te sherbeje ne tirane qe nga viti 2002.

Oferta te vecante

Oferta te vecanta

Cmimet e arsyeshme te bukurise, dobesim , depilim me lazer sherbimet vetem per kliente femra.

Misioni Ynë

Ekipi ynë i ekspertëve me heqjen e trajtimeve celulitin, trajtimet hollim, trajtimet e trupit, të përbërjes së përhershme, Skin Care, dorë-këmbë kujdes, me shumë njësi me një gamë të gjerë të mbrojtjes së shëndetit të parë, atëherë ju, ne përdorim fushën e pafund të bukurisë me ndihmën e instrumenteve profesionale jemi duke synuar për të arritur ngopjen.

Sherbime

1
Bukuriamasazh, depilim, kujdesi per lekuren, kujdesi per floket, grim i perhershem, querpik permanent.
2

DobesimKullimit Limfë, terapi mud, terapi Carbossi, gjimnastike pasive, masazh anti selulit.

3

Depilim me lazer Një nga pikat e mendimit se është e etur të flokëve të padëshiruar në disa pjesë të trupit.